Спеціальний річковий поплавок Cralusso Surf для лову на течії болонської вудкою. Також підійде для матчевих вудилищ. Поплавок допоможе вам повернутися до заданої точки, не дрейфуючи за течією. Напрямок та швидкість можуть бути легко змінені, за рахунок зміни комплектуючих поплавця (див. інструкцію). Після закидання насадку можна далеко відвести від берега, а потім зупиняти в обраній точці лову, рухатися за течією і навіть проти нього, облавливая великі простори різними варіантами проведення. Оснастивши болонським поплавком Cralusso Surf навіть 3-му метрове
вудлище, можна результативно ловити рибу на протязі болонським способом. Ідеально підходить для середніх і сильних течій. Також можливе застосування поплавця Cralusso Surf на стоячій воді при риболовлі на хижу рибу з використанням в якості приманки, наприклад, твістер або воблера, якщо ви хочете ловити на приманку паралельно березі.
Всі річкові поплавці Cralusso вико з PUR (поліуретану), який практично не руйнується і не вбирає воду, навіть якщо вам вдасться його пошкодити.
Поплавок продается в следующей комплектации:
— Поплавок Cralusso Surf - 1 штука
— Антеннодержатели для ловли с правого и левого берега - 2 штуки
— Комплект антенн - 3 плоские антенны. Антенны разные по цвету, что позволяет подобрать видимую при любом освещении
— 2 разных держателя светлячков
— Кембрик для удержания поплавка на леске
— Инструкция по эксплуатации
Cralusso - бескомпромиссное качество!